asianblossom
Haqqımda
| Ad: | asianblossom |
|---|---|
| Yaş: | 32 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Straight |
| Teqlər: |
| Dillər: | english |
|---|---|
| Son Onlayn: | 29.04.2026 16:08 |
| Etnik Mənsubiyyət: | Asian |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | <150 cm |
| Çəki: | 40-45 kg |
Profil Şəkli
| Ad: | asianblossom |
|---|---|
| Yaş: | 32 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Straight |
| Teqlər: |
| Dillər: | english |
|---|---|
| Son Onlayn: | 29.04.2026 16:08 |
| Etnik Mənsubiyyət: | Asian |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | <150 cm |
| Çəki: | 40-45 kg |