FeezkaYulia
Haqqımda
| Ad: | FeezkaYulia |
|---|---|
| Yaş: | 18 |
| Mən: | Couple |
| Cinsi Üstünlük: | Bisexual |
| Teqlər: |
| Dillər: | russian |
|---|---|
| Son Onlayn: | 01.05.2026 14:16 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Blonde |
| Göz Rəngi: | Blue |
| Boy: | 160-170 cm |
| Çəki: | 55-60 kg |
Profil Şəkli
| Ad: | FeezkaYulia |
|---|---|
| Yaş: | 18 |
| Mən: | Couple |
| Cinsi Üstünlük: | Bisexual |
| Teqlər: |
| Dillər: | russian |
|---|---|
| Son Onlayn: | 01.05.2026 14:16 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Blonde |
| Göz Rəngi: | Blue |
| Boy: | 160-170 cm |
| Çəki: | 55-60 kg |