Laurie-Jess
Haqqımda
| Ad: | Laurie-Jess |
|---|---|
| Yaş: | 30 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Bisexual |
| Teqlər: |
| Dillər: | polish, russian |
|---|---|
| Son Onlayn: | 30.04.2026 10:48 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | 160-170 cm |
| Çəki: | 60-70 kg |
Profil Şəkli
| Ad: | Laurie-Jess |
|---|---|
| Yaş: | 30 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Bisexual |
| Teqlər: |
| Dillər: | polish, russian |
|---|---|
| Son Onlayn: | 30.04.2026 10:48 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | 160-170 cm |
| Çəki: | 60-70 kg |