MiaJolie
Haqqımda
| Ad: | MiaJolie |
|---|---|
| Yaş: | 29 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Straight |
| Teqlər: |
| Dillər: | english, german |
|---|---|
| Son Onlayn: | 30.04.2026 19:32 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | 150-160 cm |
| Çəki: | 45-55 kg |
Profil Şəkli
| Ad: | MiaJolie |
|---|---|
| Yaş: | 29 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Straight |
| Teqlər: |
| Dillər: | english, german |
|---|---|
| Son Onlayn: | 30.04.2026 19:32 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | 150-160 cm |
| Çəki: | 45-55 kg |