Mikki88K
Haqqımda
| Ad: | Mikki88K |
|---|---|
| Yaş: | 31 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Straight |
| Teqlər: |
| Dillər: | russian, english |
|---|---|
| Doğma Şəhər: | Город Грехов |
| Son Onlayn: | 29.04.2026 16:16 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | 160-170 cm |
| Çəki: | 45-55 kg |
Profil Şəkli