miss-1m
Haqqımda
| Ad: | miss-1m |
|---|---|
| Yaş: | 43 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Bisexual |
| Məni həyəcanlandıran: | sense of humor |
| Teqlər: |
| Dillər: | russian, english |
|---|---|
| Məkan: | Россия |
| Doğma Şəhər: | Москва |
| Son Onlayn: | 29.04.2026 16:42 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Blonde |
| Göz Rəngi: | Blue |
| Boy: | 150-160 cm |
| Çəki: | 40-45 kg |
Profil Şəkli