Svetlanka993
Haqqımda
| Ad: | Svetlanka993 |
|---|---|
| Yaş: | 30 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Straight |
| Teqlər: |
| Dillər: | russian |
|---|---|
| Son Onlayn: | 13.05.2026 20:46 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Blonde |
| Göz Rəngi: | Blue |
| Boy: | 175-185 cm |
| Çəki: | 70-80 kg |
Profil Şəkli
| Ad: | Svetlanka993 |
|---|---|
| Yaş: | 30 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Straight |
| Teqlər: |
| Dillər: | russian |
|---|---|
| Son Onlayn: | 13.05.2026 20:46 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Blonde |
| Göz Rəngi: | Blue |
| Boy: | 175-185 cm |
| Çəki: | 70-80 kg |