VictoriaaElina
Haqqımda
| Ad: | VictoriaaElina |
|---|---|
| Yaş: | 28 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Bisexual |
| Teqlər: |
| Dillər: | german |
|---|---|
| Son Onlayn: | 12.05.2026 19:52 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | 170-175 cm |
| Çəki: | 70-80 kg |
Profil Şəkli
| Ad: | VictoriaaElina |
|---|---|
| Yaş: | 28 |
| Mən: | Female |
| Cinsi Üstünlük: | Bisexual |
| Teqlər: |
| Dillər: | german |
|---|---|
| Son Onlayn: | 12.05.2026 19:52 |
| Etnik Mənsubiyyət: | White |
| Saç Rəngi: | Brunette |
| Göz Rəngi: | Brown |
| Boy: | 170-175 cm |
| Çəki: | 70-80 kg |